Bydgoszcz

Księgowa ( język rosyjski) in Bydgoszcz

1,000-2,000, full time, higher education, work experience from 5 years and above
Никитин Сергей, директор
Flagma member since 9 March 2015
Tel: +48 886 52X XXX

Job description

Obowiązki:

Administracja dokumentacją personalną,
Aktualizacja danych w systemie kadrowym,
Ewidencja urlopów, zwolnień lekarskich, itd.
Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON,
Kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
Możliwość rozwoju zawodowego,
Komfortowe warunki pracy.

Wymagania:
Wiedzieć język rosyjski
Praktyczna znajomość programów komputerowch
Zdolność analityczne, terminowość, systematyczność,
Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z dużą ilością dokumentów.
Praca na pol etata.

Renewed: 20 May 2018, 18:29
All company jobs: 17